У “Львівелектротранс” розповіли, що планують відмовитись від купівлі квитків безпосередньо у водія

logo


До нас звернулися представники вищезгаданої системи EasyPay з пропозицією розмістити на наших зупинках свої термінали, орендувавши частину ділянки. І ми на це погодилися, ми надали їм технічні умови й відповідні роботи вже розпочалися: прокладання кабельної мережі на 8-ій і 3-ій лініях маршрутів, наприклад. В ході першого етапу ми плануємо встановити 98 додаткових терміналів на найбільш навантажених точках.

Другим етапом, ми плануємо встановити ще 163 термінали. Це ще +261 точка в цілому – тим самим, ми покриємо фактично всі наші зупинки. Реалізувати ці два етапи ми плануємо протягом 3 місяців.

А чому ціна на квиток, придбаний у водія, більша?

Щодо різниці в ціні квитка на одну гривню, придбаного у водія – і придбаного в інших точках. У такий спосіб ми намагаємось підготувати львів’ян до переходу на більш технологічний рівень і привчити їх до того, що заходити у вагон потрібно вже з квиточком.

Оскільки передавати водію готівку, очікувати решту, це все наражає пасажирів на небезпеку. Тому що більшість ДТП, пов’язаних із трамваями ітролейбусами, пов’язані з тим, що водій елементарно відволікся і спричинив небезпечну ситуацію. Тому в першу чергу ми дбаємо за безпеку пасажирів і намагаємось змінити цю ситуацію з подібними ДТП, наскільки можемо. Це такий собі мінімальний економічний стимул заходити в трамвай вже з квитком.

А як щодо ідеї взагалі відмовитися від продажу квитків у трамваях водіями?

Наразі ми не можемо цього зробити, оскільки є законодавча база, яка посутньо обмежує нас в цьому. Та й навіть якби могли – ми ж розуміємо, що подібні зміни не варто впроваджувати одномоментно, надто різко. Людям необхідно пройти певний етап, звикнути до чогось подібного, підготуватися.