У львівських школах з батьків й досі збирають гроші на охорону

logo


Муніципальна варта не здійснює охорону шкіл та садочків, як було передбачено в ухвалі Львівської міської ради. Про це повідомив депутат Львівської міської ради Сергій Івах, інформує портал депутатів Львівської міської ради.

Ще у січні 2018 року Львівська міська рада прийняла ухвалу, згідно з якою ЛКП “Муніципальна варта” має здійснювати охорону шкіл та садочків комунальної форми власності. Натомість станом на сьогодні муніципали охороняють лише кілька шкіл і ще близько десятка навчальних закладів подали лише заявки на охорону.

“Як з’ясувалось, управління освіти не проінформувало належним чином про це нововведення навчальні заклади. Я сприймаю це намагання чиновників економити на дітях, що неприпустимо. При цьому декларуючи кожен день якісні зміни і реформи в освіті”, – наголосив депутат.

Для того, щоб муніципали почали здійснювати охорону навчальних закладів, дирекція шкіл та садків повинна надати заявку до управління освіти.

“З метою інформування громадськості та директорів навчальних закладів, я надіслав їм звернення з проханням подати заявки на здійснення охорони. Оскільки це не зробило управління освіти одразу після прийняття ухвали ще у січні. Крім цього, разом з активістами, ми проінформували містян про ще одне нововведення – безкоштовний проїзд для школярів за наявності учнівського квитка та розклеїли інформаційні наліпки в трамваях, тролейбусах і автобусах. Більшість львів’ян та водіїв про це почули від нас вперше. Складається враження, що у міській раді є певні проблеми комунікації з львів’янами. І на зовні подається лише та інформація, яка вигідна чиновникам”, – резюмував Сергій Івах. 

Муниципальная варта не осуществляет охрану школ и садиков, как было предусмотрено в постановлении Львовского городского совета. Об этом сообщил депутат Львовского городского совета Сергей Ивах, информирует портал депутатов Львовского городского совета.

Еще в января 2018 года Львовский городской совет принял решение, согласно которому ЛКП “Муниципальная варта” должно осуществлять охрану школ и садиков коммунальной формы собственности. На сегодня муниципалы охраняют лишь несколько школ, и еще около десятка учебных заведений только подали заявки на охрану.

“Как выяснилось, управление образования не проинформировало должным образом об этом нововведении учебные заведения. Я воспринимаю это как попытку чиновников экономить на детях, что недопустимо. При этом декларируя каждый день качественные изменения и реформы в образовании”, – подчеркнул депутат.

Для того, чтобы муниципалы начали осуществлять охрану учебных заведений, дирекция школ и садов должна подать заявку в управление образования.

“С целью информирования общественности и директоров учебных заведений, я послал им обращение с просьбой подать заявки на осуществление охраны. Поскольку это не сделало управление образования сразу после принятия решения еще в январе. Кроме этого, вместе с активистами, мы проинформировали горожан о еще одном новшестве – бесплатном проезде для школьников при наличии ученического билета и расклеили информационные наклейки в трамваях, троллейбусах и автобусах. Большинство львовян и водителей об этом услышали от нас впервые. Создается впечатление, что в городском совете есть определенные проблемы коммуникации с львовянами. И наружу подается только та информация, которая выгодна чиновникам”, – резюмировал Сергей Ивах.