У Львівській міськраді ще не погодили план простору пам’яті Небесної Сотні

logo
149787_u_lvivskij_miskradi_we_ne_pogodili_plan_p.jpeg


12:10 13 листопада 2017 р.

Начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський запевнив: «Роботи по Меморіалу Небесної Сотні йдуть по плану».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 13 листопада: «У лютому завершився архітектурний конкурс на облаштування громадського простору пам’яті Небесної Сотні. Станом на сьогодні тривають роботи з погодження детального плану території та підготовки документів для громадських слухань».

У міськраді також дослівно цитують сказане з цього приводу начальником управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліаном Чаплінським: «Роботи по Меморіалу Небесної Сотні йдуть по плану. Станом на сьогодні триває погодження детального плану, готуються матеріали для громадських слухань».

«Йдеться про створення громадського простору з меморіалізацією подій Революції Гідності на території вулиці Кривоноса («Губернаторські вали») у Львові. Для  переможців конкурсу було передбачено призовий фонд із міського бюджету у розмірі 180 тисяч гривень, тобто 90, 60 та 30 тисяч гривень для першого, другого та третього місць відповідно», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради, в якій дотепер не спромоглися погодити детальний план простору пам’яті Небесної Сотні.


А поділитися?