У Львівській області посилюють карантинні заходи

logo


07:16
14.10.2021

У Львівській області посилюють карантинні заходи

Починаючи з 25 жовтня у Львівській області відвідувати розважальні, торговельні та спортивні заклади можна буде за наявності сертифіката вакцинації або негативних аналізів на ковід, повідомляє прес-служба Львівської ОДА з посиланням на рішення обласної комісії ТЕБ та НС.

За даними прес-служби, починаючи з 18 жовтня школам рекомендували почати канікули, а профтехосвіти і вищої школі – перейти на дистанційне навчання. Дитячі садки працюватимуть у звичайному режимі.

Також з 18 жовтня установи громадського харчування, торгово-розважальні центри, клуби, музеї, філармонії, театри, кінотеатри, промтоварні ринки і спортзали зможуть працювати тільки при наявності у персоналу “жовтого” або “зеленого” сертифікатів про вакцинацію, негативного тесту на ковід, проведеного не пізніше 72 годин, експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу або довідки про наявність протипоказань до вакцинації.

Як наголошують у повідомленні облдержадміністрації, з 25 жовтня аналогічні вимоги будуть висувати і до відвідувачів цих закладів.

Обмеження не стосуються відвідувачів продовольчих ринків, а також торговельних точок, які проводять реалізацію продуктів харчування, предметів гігієни та першої необхідності, а також аптек, розміщених у торгових центрах.

За даними Львівської ОДА, за два останні тижні кількість хворих ковідом в області зросла майже на 26%. Протягом останніх 4 тижнів показники захворюваності зросли в усіх районах.