У Львівській області зросла кількість інфікованих коронавірусом: звідки вони і де захворіли

logo


Зараз чотири пацієнти перебувають на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії, один у вкрай важкому стані.

У Львівській області за останню добу виявлено ще п’ять нових інфікованих коронавірусом віком 32-58 років.

Про це повідомили у Львівському обласному лабораторному центрі МОЗ України.

Серед нових хворих двоє львів’ян, двоє мешканців Стрийського району і один – з Пустомитівського.

Читайте також:

Кличко повідомив, скільки апаратів для штучної вентиляції легень є у Києві

32-річний львів’янин, з його слів, не подорожував, але 22 березня змушений був звернутись до лікарів, бо мав симптоми респіраторного захворювання. Досліджений біоматеріал встановлено позитивний результат коронавірусу. Ще один хворий львів’янин повернувся з Австрії 12 березня. За 9 днів звернувся до лікарів за консультацією і його тести також виявились позитивними. 

“Ще один 57-річний чоловік з Стрийського району 13 березня був госпіталізований в пульмонологічне відділення Стрийської центральної міської лікарні. 23 березня його проконсультували в обласній інфекційній лікарні. 1 квітня з Києва прийшов позитивний результат. А 53-річна мешканка Пустомитівського району 7 березня повернулася з Сербії. 14 березня захворіла, перебуває на амбулаторному лікуванні. Результати також підтвердили позитивний результат”, – повідомили у лабораторному центрі.

Читайте також:

У столичних лікарнях перебувають майже 400 хворих на пневмонію, усіх їх перевіряють на коронавірус – Кличко

За даними Центру, станом на 2 квітня в заклади охорони здоров’я м.Львова з початку року з підозрою на коронавірус звернулося 296 людей. На амбулаторному лікуванні перебувають 132 особи, інші особи госпіталізовані. Зараз чотири пацієнти перебувають на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії, один у вкрай важкому стані на апараті ШВЛ. Виписано з лікарні 99 осіб. Загалом станом на 2 квітня у вірусологічній лабораторії в Києві проведено 64 ПЛР-дослідження, серед них 8 позитивних результатів, а у лабораторіях Львівського обласного лабораторного центру проведено 172 дослідження і виявлено 4 позитивних результи.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в’їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня.

3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денна обсервація для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!