У Львівській Опері покажуть українську копію рок-опери “Моцарт”, учасників якої підозрюють у плагіаті

logo


“Rock MOZART Le Concert вразила своєю грандіозністю, манерою подачі, дарувала слухачам насолоду, підкоряючи їх серця. Це трупа, яка на церемонії винагороди завоювала 3 премії: як найкраща група, дует і трупа, а їх музичні композиції “Florent Mothe”, “L’Assasymphonie” стали піснями року; про їх вистави була випущена книга, яка розкриває всі таємниці створення мюзиклу; опера здобула звання першого мюзиклу, знятого в форматі 3D для показів кінотеатрах”, – йдеться у описі до події.

Із цієї інформації пересічний глядач розуміє – постановка французька, відповідно, ціна не дивує, адже за такий шедевр не шкода віддати від 850 до 1550 гривень! Наприклад, ще за тиждень до виступу у Львові, майже всі квитки були розкуплені.

Втім, як з’ясувалося, на концерті виступають українські телевізійні зірки: це – учасники групи “Two Voices” Іван Афанасьєв та Олексій Стрічка, які також є учасниками шоу “Х-фактор”; вокалістка гурту “Pur:Pur” Ната Сміріна, яка брала участь у шоу “Голос країни-6”; переможниця шоу “Співай, як зірка”, екс-солістка групи “ВІА Гра” Ірина Островська, учасниця групи “Mysterya” Ірина Василенко та французький співак Поль Манондіз (Paul Manandisе). Про це свідчать брошурки, які продають відвідувачами перед початком концерту та світлини до події на сайті “kontramarka.ua”.