У львівському Музеї науки та інновацій з’явилися перші інтерактивні експонати

logo


МІСТО

Їх подарували меценати

Фото: Музей науки та інновацій

У львівському Музеї науки та інновацій з’явилися перші інтерактивні експонати. Їх передали меценати Михайло та Роксолана Пиртко. Про це повідомили на фейсбук-сторінці музею.

Серед експонатів:

інтерактивна пісочниця з великою кількістю програм, зокрема, де всі підвищення можуть перетворитися на гори та рівнини, а заглиблення – на ріки, моря та океани;
інтерактивна підлога з понад 80 іграми. Її можна використовувати не лише як розважальну, але і навчальну складову;
торс людини, а саме його розбірна модель, яка містить такі елементи, як-от: тулуб, голову у розрізі, легені, серце, печінку, шлунок, товстий і тонкий кишечники.

Обладнання незабаром встановлять.

Додамо, Музей науки та інновацій – інтерактивний, дитячий простір, який допоможе розкрити потенціал дитини попри її вік. Він розташований на вулиці Січових Стрільців, 7. Його створюють на базі напрацювань Tech StartUp School від Львівської політехніки. Наразі завершують підготовку необідної документації.

Як пояснив у коментарі Galnet голова Teach StartUu School Назар Подольчак, раніше музей планували відкрити до кінця 2021-го року. Однак, через те, що держава не виділила необхідних коштів, процес дещо затягнувся. Проте команда продовжує працювати над цим проєктом.

До речі, раніше в Музей науки та інновацій прислали експонати з Америки, зокрема на тему космосу. Також з’явилося обладнання для людей із порушеннями зору, колекції геометричних фігур. А ще – фізики передали ручний калькулятор. Окрім того, є напрацювання щодо інтерактивних проєктів у віртуальній реальності.

Усі охочі також можуть підтримати Музей науки та інновацій. Деталі ТУТ.

Підписуйтесь на нашTelegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.