У Львові амністували волонтера, який побив чоловіка

logo
149539_u_lvovi_amnistuvali_volontera_jakij_pobiv.jpeg


Галицький районний суд міста Львова амністував волонтера, який побив чоловіка на спортивному майданчику школи №34. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, пише – Status Quo.

Читайте також

Львівський суд амністував серійного викрадача декоративних кущів
Охоронець «Карпат» Петра Димінського підпадає під амністію

Як з’ясувалося, волонтер благодійного фонду «Подаруй життя малятку» у травні 2014 року близько 22:00, перебуваючи разом з ще трьома чоловіками на спортмайданчику школи №34 (вулиця Замкнена, 8) побив кулаками та ногами чоловіка. Згідно з висновком судово-медичної експертизи №797 від 16.06.2014 року потерпілому були нанесені легкі тілесні ушкодження з короткочасним розладом здоров’я. З часом чоловік помер.

22 серпня 2017 року волонтер був засуджений Жовківським районним судом за за ст. 293, ч. 2 ст. 345 КК України (злочини проти громадського порядку). Тому Галицький райсуд, об’єднавши попередній вирок, визнав волонтера винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 28 – ч. 2 ст. 125 КК України та призначив йому покарання у виді обмеження волі строком на два роки. Проте звільнив від відбування покарання з випробуванням на рік. А також застосував до нього Закону України “Про амністію у 2016 році та зовсім звільнив від призначеного покарання. Окрім того, провадження за цивільним позовом постраждалого про відшкодування заподіяної шкоди, суд закрив у звязку із смертю позивача.


А поділитися?Вам має сподобатись...