У Львові біля Генконсульства РФ палять шини

logo
176673_u_lvovi_bilja_genkonsulstva_rf_paljat_shi.jpeg


Біля Генерального консульства РФ у Львові акцію протесту проводять активісти правого спрямування. Вони палять шини, протестуючи проти виборів президента держави-агресора.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомили у прес-службі обласного управління Нацполіції.

«Під стінами дипустанови Росії у Львові – спокійно, не дивлячись на протестну акцію націоналістів. Вони палять шини та тримають лозунги. За порядком стежать наряди поліції та Нацгвардії»,- зазначили у прес-службі.

Акцію протесту задекларували напередодні представники «Правого сектору», «Національного корпусу» та ВО «Свобода». Вони зазначали, що «кремлівських виборців чекатимуть заблоковані будівлі та «коридор ганьби».

Читайте також: Чубаров про “вибори” у Криму: Люди стурбовані погрозами звільнення з роботи

Як повідомляв Укрінформ, у Києві у неділю біля Посольства РФ в Україні, яке знаходиться за адресою Повітрофлотський проспект, 27, активісти “Національного корпусу”, ВО “Свобода” та НВР “Правий сектор” розпочали 12- годинну акції протесту. Захід назвали –  “Блокада посольства РФ”.

Націоналісти планують не пропускати бажаючих проголосувати всередину Посольства РФ. У такий спосіб вони хочуть донести громадянам РФ, що кожен з них апріорі підтримує “загарбання українських земель”.

Націоналісти планують бути під стінами посольства РФ до восьмої вечора, поки не завершиться голосування. О другій годині дня вони планують провести перформанс – символічно відкрити “пам’ятник Путіну”.

Вони зібралися на такі самі акції й біля дипломатичних представництв в Харкові, Одесі та Львові.

16 березня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков наголосив, що Україна не дозволить громадянам голосувати у консульствах РФ. На територію російських дипломатичних установ для участі у виборах президента РФ допускатимуться лише дипломати.

17 березня в МЗС Росії заявили, що ці кроки суперечать Віденським конвенціям та міжнародним правозахисним нормам, зокрема, положенням  Конвенції про захист прав людини і основних свобод 1950 року.  У посольстві РФ в Україні заявили, що вони, зі свого боку, вживатимуть необхідних заходів для того,  щоб у день волевиявлення виборчі дільниці в російських закордонних установах в Україні були відкритими.


А поділитися?Вам має сподобатись...