У Львові близько 100 десантників отримали відзнаки та нагороди

logo


Напередодні Дня Десантно-штурмових військ ЗС України у Львові відбулися урочистості у військовій частині десантників.

Привітати особовий склад окремої десантно-штурмової бригади прибули начальник Львівського гарнізону генерал-лейтенант Павло Ткачук, голова  Львівської ОДА Максим Козицький, представники органів місцевого самоврядування, ветерани АТО/ООС, волонтери та представники духовенства.

Командування гарнізону та можновладці вшанували пам’ять воїнів-десантників, що загинули під час боїв із російськими окупантами, та поклали квіти до пам’ятного знаку на території військової частини.

Згодом, у клубі бригади, після проведення спільної молитви та хвилини мовчання на знак пам’яті про полеглих побратимів високі гості вручили десантникам близько 100 комплектів нагород та відзнак.

Зокрема, особовий склад було відзначено медалями від начальника Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, нагрудними знаками командира окремої десантно-штурмової бригади, грамотами та подяками від органів державної влади та місцевого самоврядування. Заохочували також цінними подарунками та грошовими преміями.

читайте також:

Наприкінці урочистостей колектив 58-го Будинку офіцерів презентував для воїнів у марунових беретах невеличкий концерт.