У Львові буде презентована творчість військових письменників

logo


З 9 до 12 травня у Львові проходитиме VI Всеукраїнський форум військових письменників.

Засновниками форуму виступають директорка Бібліотеки Іваничука Тетяна Пилипець, ВолодимирСкоростецький та Владислав Якушев. 

Письменники, які з початком російсько-української війни 2014 року взяли до рук зброю і пішли захищати свою батьківщину, а також воїни, які почали писати, перебуваючи в зоні бойових дій, приїдуть на 4 дні до Львова, аби поспілкуватися з колегами по перу і побратимами по зброї і презентувати свою творчість читачам. 

Понад два десятка військових письменників і письменників-волонтерів і близько 50 гостей Форуму спілкуватимуться не лише зчитачами у Львові (зокрема, більш як на 20 локаціях), але й матимуть зустрічі в бібліотеках територіальних громад Львівської області.

Цього року вийшла в світ антологія творів військових письменників «#Голоси» (упорядниця – Тетяна Пилипець), яка вже була презентована на Львівщині, у Волинській, Тернопільській, Івано-Франківській, Рівненській та Київській областях.

Список учасників Всеукраїнського форуму військових письменників: Сергій Дзюба, Артемій Кірсанов, Валерія Борщевська,Рустам Дмитрук, Олена Лотоцька, Андрій Гуменюк, Віталій Запека, Оксана Чорна, Михайло Цимбалюк, Андре Ільїн, Сергій Пантюк, Олена Мокренчук, Роман Дронюк, Артур Дронь, Катерина Флекман, Олена Чернінька, Оксана Дудар, Ольга Чернілевська, Сталіна Чубенко, Тетяна Яремчук, Зоряна Труш, Людмила Охріменко, Євгенія Подобна, Дарія Бура. 

Подписывайтесь на telegram-канал journalist.today