У Львові чемпіон світу з кульової стрільби допоміг поліцейським упіймати порушника

logo
216834_u_lvovi_chempion_svitu_z_kulovoji_strilbi.jpeg


Порушник не міг пояснити, чому втікав від поліції.

У Львові чемпіон світу з кульової стрільби допоміг поліцейським упіймати порушника. Павло Коростильов, який їхав на чергові змагання, став випадковим свідком перегонів і вирішив допомогти поліцейським. І, як виявилося, не дарма.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

На відеокадрах видно порушника, який тікає від копів. Аби чоловік не відірвався, чемпіон світу з кульової стрільби Павло Коростильов виїжджає на зустрічну смугу і перегороджує дорогу втікачу своїм авто.

Учасником переслідування Павло став випадково – дорогою на змагання зупинився на заправці випити кави. В цей час туди ж, але під заборонений знак, завернув легковик втікача. Патрульні, які чергували неподалік, підійшли зробити зауваження. Але чоловік почав втікати.

“Почув писк резини. Бачу – він стартує. Поліція стоїть. Починає бігти до себе в машину. Ми за ними, подивимося, що буде”, – згадує Павло Коростильов.

У машині – дівчина спортсмена і двоє друзів. Спочатку просто слідкують за гонитвою, а потім підбирають копа, який вибіг до порушника, коли той загальмував.

“Він двориками довго кружляв і перед ямою різко загальмував, боявся розбити машину. Мій напарник одразу вибіг і намагався відкрити його автомобіль, після чого порушник різко почав рух вперед”, – каже інспектор патрульної поліції Юрій Мандюк.

Підібравши копа, Павло поїхав навмання, бо обидві машини зникли далеко попереду.

ВідеоУ Львові, чемпіон світу з кульової стрільби допоміг поліцейським упіймати порушника

Павло Коростильов саме їхав на чергові змагання і став випадковим свідком перегонів. А далі навіть узяв участь у справжній гонитві за втікачем.

У Львові, чемпіон світу з кульової стрільби допоміг поліцейським упіймати порушника

“Виїхали на головну дорогу, не бачили, де він є, просто за інтуїцією звернули в одному місці. Вийшло, що ми йому почали виїжджати на зустріч”, – каже Павло Коростильов.

Чому порушник утікав, незрозуміло нікому. Чоловік не перебував у розшуку і був абсолютно тверезим.

“Було неочікувано, перевірили людину, а він ні алкоголь, нічого. А так різко… Може, злякався. Ми не думали, що він наркобарон якийсь, але було цікаво, чому він так зреагував”, – каже дівчина Павла Коростильова Владислава Коваль.

“На запитання, чому він втікав, чітко не міг відповісти”, – говорить інспектор патрульної поліції.

За втечу від правоохоронців чоловіку виписали штраф, у нього можуть забрати водійські права на півроку. А от Павлові після перегонів доведеться ремонтувати машину.

“Скоріш за все, була яма, горбом підбило верх, тут кріплення відірвалося, тріснуло, треба буде чимось заклеїти”.

Поліцейські, хоч і вдячні чемпіону за допомогу, від ремонту його автомобіля відхрещуються.

“Бампер де саме пошкодив, я нічого не можу сказати. Чи він коли їхав, здійснив неправильно поворот”, – каже інспектор патрульної поліції.

Але Павло не засмучується. Адже після вдалого затримання він ще встиг потрапити на чемпіонат України з кульової стрільби і зайняв там третє місце.

Марічка Кужик


А поділитися?