У Львові чиновники Садового обмежують права пенсіонерів

logo


Видавати
пільгові “ЛеоКарти” будуть у 17 пунктах

Проєкт електронного квитка досі працює неповноцінно. У травні так і не зробили пересадкового квитка й мобільного додатку цієї системи… Зате чиновники Ратуші змушували пільговиків деяких категорій оновлювати дані «Леокарт» — після масштабної хакерської атаки на систему електронного квитка.

Про це пише Кулемет з
посиланням на Високий замок.

Львівський адвокат, юрист Андрій Петри­шин, вважає такі «експерименти» над пасажира­ми-пільговиками недоречними.

«У людей є пенсійні
посвідчення. Цього більш ніж достатньо, аби довести їхнє право на без­платний проїзд. Крапка, — пояснив Андрій Пе­тришин у коментарі для „ВЗ“. — Закон України однозначно та беззастережно гарантує пра­во на безкоштовний проїзд. І це право жоден суб’єкт владних інстанцій не може відмінити або призупинити! Тим більше, зобов’язати особу, яка вже раз довела свою належність до пільго­вої групи громадян, повторно оновлювати будь-які дані… Авантюру з так званим е-квитком за­пропонувала й нав’язала
львів’янам Львівська міська рада разом з виконкомом. Саме вони ви­ступали замовниками програмного забезпе­чення цієї „ідеї“. І вийшло як завжди… Витра­тили багато бюджетних коштів, а придбали для жителів міста дешевий і ненадійний продукт. Класика жанру. Чергова схема „прилипання“ ко­штів. Шкода людей. Ще пів року не минуло від початку функціонування, а вже проблем вище гір».