У Львові двері маршрутки зламали руку 8-річному хлопчику

logo
184597_u_lvovi_dveri_marshrutki_zlamali_ruku_8_r.jpeg


Дитина переживає через зірваний екзамен із гри на фортепіано.

У Львові 8-річний хлопчик зламав руку у переповненій маршрутці. За словами мами, дитину до дверей штовхнув натовп, а водій саме відчинив двері, тож малого затисло металом, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

В автобус Ліля Гузар із сином потрапила через задні двері, Марко стояв біля останнього сидіння, а на одній із зупинок раптово закричав. “Він кричав дуже сильно, а водій не зреагував, водій не почув. Почали зразу люди кричати, кнопки виклику не було”, – пояснила жінка. Що сталося, вона зрозуміла не одразу, бо в салоні автобуса було дуже темно. “Його просто штовхнули, і в нього рука попала в таке місце, де дверима її прихлопнуло – між трубою і тим проміжком, де відчиняються двері”, – каже мама постраждалої дитини.

ВідеоУ Львові восьмирічний хлопчик зламав руку у маршрутці

За словами мами, це сталося у переповненому салоні. Дитину до дверей штовхнув натовп, водій саме відчинив двері, руку малого затисло, а кермувальник на крики зреагував не відразу.

У Львові восьмирічний хлопчик зламав руку у маршрутці

 Спочатку Марко не скаржився на біль у руці, але вранці вона напухла, а в травмпункті діагностували перелом зап’ястя і наклали гіпс. Хлопчик  засмучений, бо через зламану руку не зможе грати на фортепіано. “В мене 18 травня екзамен, і не раніше 16-го з мене знімуть гіпс. Треба перенести екзамен, а на яке число, я ще не знаю”, – каже він. Його ж мама збирається йти у поліцію та винуватить перевізника, бо певна, саме він мав би подбати про безпечні умови. 

Читайте також: У Житомирі молодь жорстко побила водія і пасажира тролейбуса

В автотранпортному підприємстві, яке обслуговує цей маршрут, наразі лише з’ясовують деталі інциденту та кажуть, що навіть не знають достеменно, в якому саме автобусі травмувалася  дитина. “Я мушу подивитися на автобус, що воно, в якому він стані, хто був водій, і розібратися в ситуації, що сталося в дійсності”, – твердить керівник служби експлуатації Андрій Єдинак.

19 квітня, 14:43

0 із 0

© Галицький кореспондент

]]>

]]>

]]>


А поділитися?Вам має сподобатись...