У Львові глава УГКЦ Блаженніший Святослав проголосив катехизм для молоді

logo


ЛЮДИ

Над текстом працювали упродовж восьми років

Фото: Духовна велич Львова

Сьогодні, 28 червня,  у приміщенні Львівської Духовної Семінарії Святого Духа відбулась презентація та проголошення катехизму для молоді. Над текстом працювали упродовж восьми років. Відсьогодні катехизм набув чинності з проголошенням Патріаршого декрету. Про це повідомляє Духовна велич Львова.

 «Христос наша Пасха» став першим унікальним катехитичним текстом, який сьогодні перекладений декількома мовами. Згодом виникла потреба і створити молодіжний катехизм. Писати такий текст для молоді став великим викликом. Щоб знайти спосіб, як промовити до молоді, спершу довелось її послухати та почути. Такий процес формувався на серії різних зустрічей та розмов. Адже ми цікавились, що сьогодні турбує молодих людей та готові дати відповідь на їхні питання. Цей катехизм є діалогом з молоддю», – розповів на проголошенні Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

Катехизм складається з трьох частин: про віру, про молитву,  надію та про почуття. Зміст катехизму орієнтує довкола чотирьох храмів, які описують етапи розвитку Київської Церкви: стартує від Святої Софії Київської, до собору Святого Юра, тоді до собору Святої Софії у Римі та завершують собором Воскресіння Христового у Києві.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.