У Львові готуються до різдвяних заходів

logo
162109_u_lvovi_gotujutsja_do_rizdvjanih_zahodiv.jpeg


04.01.2018, 15:50

Рождество, мероприятияУ Львові на Різдво відбудуться різноманітні заходи, зокрема Міжнародний різдвяний фестиваль, конкурс льодових скульптур, а також цікаві майстер-класи для дітей. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Так, дворик Ратуші 7 та 8 січня перетвориться на сцену для театру “Воскресіння”, який покаже неймовірну різдвяну виставу “Коли ангели спускаються на землю”.

Також з 7 до 9 січня Музей народної архітектури та побуту представить свою програму святкувань “Різдво в Гаю”, де можна буде побачити, як колись святкували Різдво в українському селі, а також разом поколядувати з вертепами та створити особливу родинну атмосферу.

Лунатимуть колядки центром міста й 8 січня, коли центральною частиною Львова пройде святкова Хода звіздарів.

Окрім того, у Львові відбудуться Міжнародний різдвяний фестиваль, конкурс льодових скульптур, а також цікаві майстер-класи для дітей.

Во Львове на Рождество пройдут различные мероприятия, в том числе Международный рождественский фестиваль, конкурс ледовых скульптур, а также интересные мастер-классы для детей. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Так, дворик Ратуши 7 и 8 января превратится в сцену для театра “Воскресение”, который покажет невероятную рождественский спектакль “Когда ангелы спускаются на землю”.

Также с 7 до 9 января Музей народной архитектуры и быта представит свою программу празднований “Рождество в Гая”, где можно будет увидеть, как когда-то праздновали Рождество в украинском селе, а также вместе поколядовать с вертепами и создать особую семейную атмосферу.

Будут звучать колядки в центре города и 8 января, когда по центральной части Львова пройдет праздничное шествие звездочетов.

Кроме того, во Львове пройдет Міжнародний різдвяний фестиваль, конкурс льодових скульптур, а також цікаві майстер-класи для дітей.


А поділитися?