У Львові громадські активісти вимагають звільнити новопризначеного чиновника ДФС, який переслідував майданівців

logo
151883_u_lvovi_gromadski_aktivisti_vimagajut_zvi.jpeg


23847078 1716612605037660 232263989 oСьогодні 22 листопада, близько 8:30 у Львові біля будівлі ДФС розпочалась акція протесту проти новопризначеного  начальника другого відділу управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Львівській області Ігора Цимбрила, якоо раніше звинувачували у переслідуванні учасників Революції Гідності. Окрім того, його було призначено на посаду без будь-якого конкурсу. Про це повідомляє кореспондент Форпосту.

Активісти оприлюднили відкрите звернення до голови ЛОДА Олега Синютки.

23846420 1891418907539456 2095864051 n“Минуло чотири роки з того дня, коли зграя негідників, прикриваючись озброєними загонами міліції та діючи ніби то від імені держави, отримали рішучу відсіч у своїх спробах узурпувати владу та встановити в Україні авторитарний режим правління криміналу та олігархів. Однак, з сумом доводиться констатувати, що частина здобутків Революції Гідності, знівельована та продовжує знецінюватись діями таких самих негідників, що вдаючи з себе реформаторів та євро послідовників, мімікрували у владу та намагаються відновити стару корупційну систему. Систему, яка спиралась на байдужих та безпринципних виконавцях, котрі привели країну до тотального руйнування, до нівелювання всіх основних її інституцій, до фізичного знищення власних громадян та втрати державою її територіальної цілісності. Тому ми не можемо стояти осторонь та мовчки спостерігати як намагаються знищити всі наші сподівання на гідний розвиток Української держави, в тому числі через повернення у владні інституції «вірних поплічників» тогочасного режиму. Ми будемо чинити опір усім спробам реабілітації та повернення на керівні посади осіб, котрі бездумно та без жодних докорів сумління віддавали та виконували злочинні накази проти власного народу.

23804676 1891419100872770 917487981 nТому, звертаючись до Вас, як до голови ЛОДА , вимагаємо висловити Вашу позицію щодо призначення скандально відомого ДАІшника Ігора Цимбрила на посаду начальника другого відділу управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Львівській області, яке відбулось 2 листопада 2017 року. Ми переконані, що Вам відомо про те, що за часів президентства януковича, майор міліції Цимбрило був виконавцем, а згідно свідчень, даних його підлеглими в суді, і сам віддавав злочинні накази, спрямовані на переслідування учасників Революції Гідності, зокрема в частині складання незаконних протоколів про порушення правил дорожнього руху автомайданівцями. Громадські активісти Львівщини, вважають неприпустимими такі призначення на керівні посади в державних органах, а тому окрім висловлення Вашої позиції просимо Вас повідомити керівника ДФС України п.Продана М.В. про відповідні факти біографії п.Цимбрила та шкоду для репутації всієї системи органів ДФС на Львівщині від прийняття київським керівництвом таких кадрових рішень.

23804413 1891424634205550 1213545680 nНагадуємо, що ми неодноразово інформували Вас про такі факти недолугої кадрової політики в органах державної влади. В свою чергу Ви публічно підтримали наші пропозиції про доцільність проведення конкурсів на всі керівні посади на Львівщині. Однак ми не хочемо вірити, що продовження практики кулуарних призначень на митниці і ДФС є свідченням неспроможності вирішення даних проблем. Тому залишаємо за собою право вимагати припинення ганебної практики призначень поза конкурсом і лобіювання на керівні посади за принципом «політичної доцільності» та не допускати повернення «старих» облич до «нової» влади”, – йдеться у звернені.

Під зверненням поставили свої підписи також і ряд інших громадських організацій Львова. Серед них ГО «Варта 1» Андрій Романчак, НР «ДіЯ» Валентин Середюк, ГО «Варта-700» Наталя Шелестак, ГО «Рабів до раю не пускають» Іван Спринський, ВГО «Побратими України» Степан Білас, ГО «Допомога Армії» Ігор Стефанюк, ГО «Народна Самооборона Львівщини» Юрій Мартинюк, ГО «Будуймо Україну Разом» Ігор Фінканін, ГО «Пріорітет права» Леся Бондарук, ГО «Вектор права» Роман Верхоляк.


А поділитися?Вам має сподобатись...