У Львові хочуть заборонити фурам їздити вулицею Шевченка

logo
139275_u_lvovi_hochut_zaboroniti_furam_jizditi_v.jpeg


У Львові пропонують встановити обмеження для транзиту великогабаритного транспорту на в’їзді до міста через вул. Шевченка. Зараз там посилений рух вантажівок. Це створює незручності мешканцям мікрорайонів Рясне, Рясне-2 і Кам’янка. З такою пропозицією сьогодні, 5 жовтня, під час сесії Львівської міської ради виступив депутат Михайло Дідух.

«Вулиця має лише по одній смузі в кожному напрямку – вона не розрахована для руху великогабаритних автівок. Окреме питання – міст на перетині вулиць Шевченка та Ковча, який ще в 2009 році визнали аварійним. Тож  курсування по ньому великого транспорту є потенційно небезпечним. За моїми спостереженнями, влітку трафік великих вантажних фур іноді складав понад 15 одиниць менш ніж за 10 хвилин. Навіть попри заборону руху в спекотний час», – розповів депутат.

Відтак він звернувся до міського голови Львова з проханням доручити відповідним службам вивчити ситуацію з транзитом  великогабаритного та великовантажного транспорту у Львові. Також необхідно обмежити транзит, встановивши знак 3.3 «Рух вантажних автомобілів заборонено» при в’їзді до Львова на вул. Шевченка. Окрім того, на думку Дідуха, патрульна поліція має посилити контроль за транзитом вантажних фур через місто.


А поділитися?Вам має сподобатись...