У Львові легенди футболу зіграли товариський матч

На арені «Львів» 14-го липня відбувся матч між ветеранами національної збірної команди України та ветеранами ФК «Карпати».

Дійство приурочили до 125-річчя першого футбольного матчу в Україні. Він відбувся ще в 1894-му році на території сьогоднішнього львівського Стрийського парку. Це був перший офіційний показовий футбольний матч в історії нашої країни.

Окрім цього, у 2019 році львівські «Карпати» святкують 50-ліття здобуття Кубка СРСР, який вони виграли 17 серпня 1969 року.

Перед початком матчу відбулися урочистості з нагоди 125-річчя першого футбольного матчу. За інформацією прес-служби Львівської ОДА, зі святом присутніх привітав та нагородив голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський. Він вручив спортсменам грамоти та годинники.

Фото Євгена Кравса для ZAXID.NET

На сам матч завітало чимало глядачів. Вхід на стадіон для всіх відвідувачів був безкоштовним. Гра складалася з двох таймів по 35 хв.

На останніх хвилинах матчу перемогу здобули ветерани ФК «Карпати». У свої ж ворота забив гравець національної збірної команди України. Через що ветеранам «Карпат» й дісталася перемога. Таким чином гра закінчилась з рахунком 1:0.