У Львові масштабна пожежа на території П’ятого парку залізниці (ВІДЕО, ФОТО)

logo


Скриншот відео ФБ/Sveta Usatyuk

image

На Левандівці стоять стовпи диму

У Львові  вранці, 21 жовтня, спалахнула пожежа на території зупинного пункту Львівської залізниці.

Як пише «Четверта студія», про це повідомляється на сторінці спільноти «Варта 1» у ФБ.

«21.10.2020 о 09:00. В 5 парку на закритій території (Залізничний район ) – пожежа»,- повідомляє Ігор Зінкевич на сторінці спільноти «Варта 1».

Як пише «Четверта студія», наразі офіційних коментарів від прес-служби Львівської залізниці щодо події на території зупинного пункту – немає.

Опубліковано Igor Zinkevych Вівторок, 20 жовтня 2020 р.

5парк пожежа

Опубліковано Sveta Usatyuk Вівторок, 20 жовтня 2020 р.


Скриншот ФБ


Фото: ФБ/Варта 1


Скриншот відео / Варта 1

Довідково. П’ятий Парк — зупинний пункт Львівського залізничного вузла Львівської дирекції залізничних перевезень Львівської залізниці. Розташований у Залізничному районі Львова Львівської області на лінії Львів — Мостиська ІІ за 3 км від головного залізничного вокзалу Львів.

Рух цією залізничною колією було відкрито ще 4 листопада 1861 року — це була перша залізниця на території України у нинішніх межах. Дата відкриття зупинного пункту наразі не встановлена, однак відбулося це не пізніше 1862 року. 1962 року було електрифіковано зупинний пункт у складі залізниці Львів — Самбір.

Поруч із зупинним пунктом розташований лісопарк, який має назву П’ятий Парк.

2 липня 2011 року під час маневрів поруч із зупинним пунктом зійшла з колії та впала з мосту на вулицю Курмановича електричка «Георгій Кірпа»[1].

Зупинний пункт розташований у мікрорайоні Львова Левандівка, який вважається місцем компактного поселення залізничників.

На зупинному пункті зупиняються електропотяги, які слідують за маршрутами Львів — Мостиська-ІІ, Львів — Шкло, Львів — Судова Вишня та у зворотному напрямку.

Коментарі

Позначки: залізниця, Левандівка, П’ятий парк, пожежа