У Львові міняють колектори, які були збудовані ще за часів імператора Франца Йосифа

logo


Вже цього року ЛМКП «Львівводоканал» замінив 6 ділянок аварійних колекторів, які є на обслуговуванні підприємства. Зокрема, замінили 149 м каналізаційних труб різних діаметрів, які пролягали на глибині від 3 до 6 м.

Серед них ділянка 100-літнього колектора, діаметром 1000 мм, на вул. Угорській. Повідомляє пресслужба ЛМР — пише032.ua.

«У нас на обслуговуванні є 925 км каналізаційних колекторів. 80% з них – це каналізаційні трубопроводи, які вичерпали свій термін експлуатації. Адже, до прикладу, у центральній частині міста каналізаційніколектори збудовані ще у 1901 році, тобто їм уже понад 100 років. Відтак щомісяця наші ремонтні бригади міняють аварійні ділянки колекторів, щоб наші споживачі не мали проблем з водовідведенням.

Так, працівниками Служби каналізаційного господарства вже цього року  замінили 149 м каналізаційних труб різних діаметрів. 

Зокрема, було замінено 60 м труби діаметром 250 мм на вул. Ганкевича, близько 30 м каналізаційних мереж було замінено на вул. Гайдучка, Одеській та ГероївКрут.

А одними з найскладніших були роботи на вул. Угорській. Тут замінили 9 м старого колектора, якому більше 100 років, що має діаметр 1000 мм. Роботи відбувалися на глибині 6,3 м. Відтак довелося частинами розкопувати ґрунт, щоб поступово спустити екскаватор на таку глибину.

Також замінили 70 м колектора, який знаходився на глибині 5,5 м у Брюховичах на вул. Потічок», – повідомили у ЛМКП «Львівводоканал».