У Львові на гарячому спіймали крадія

logo


Патрульні виявили чоловіка, який, ймовірно, хотів проникнути у чуже житло. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львівської області.

Вчора патрульні отримали повідомлення, що на вулиці Чорновола, невідомий чоловік намагається проникнути до чужої квартири. Інспектори прибули, проте нікого на місці не виявили. Патрульні зустрілися з заявником, який розповів, що невідомий вже встиг відчинити двері до його домівки, і він має відео події.

Інспектори переглянули відео та з отриманим описом чоловіка почали перевіряти поверхи під’їзду. На одному з них вони виявили особу, яка була подібна на особу, з відео. Згодом заявник також це підтвердив. Виявилося, що чоловік вже притягався до кримінальної відповідальності. Особу передали слідчим.

Патрульные обнаружили мужчину, который, вероятно, хотел проникнуть в чужое жилье. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции Львовской области.

Вчера патрульные получили сообщение, что на улице Черновола, неизвестный мужчина пытается проникнуть в чужую квартиру. Инспекторы прибыли, однако никого на месте не обнаружили. Патрульные встретились с заявителем, который рассказал, что неизвестный уже успел открыть дверь в его дом, и у него есть видео события.

Инспекторы просмотрели видео и с полученным описанием мужчины начали проверять этажи подъезда. На одном из них они обнаружили человека, который был похож на человека с видео. Впоследствии заявитель также это подтвердил. Оказалось, что мужчина уже привлекался к уголовной ответственности. Человека передали следователям.