У Львові на відео зафіксували, як у маршрутки посеред дороги відпало заднє колесо

logo


Інцидент потрапив на кадри з відеореєстратора.

У Львові 16 листопада під час руху в маршрутки на дорозі відпали задні колеса. 

Про це повідомляє ZAXID.NET.

Видання, повідомляє, що ДТП сталася близько 06:30 ранку і в салоні автобуса перебувало лише декілька людей. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав, хоча одне з коліс автобуса покотилося на зустрічну смугу, по якій в цей час їхало кілька авто.

Читайте також: На Одещині померла жінка, яка випала з автобуса на дорогу під час руху

Керівник управління транспорту Львівської міськради Олег Партика розповів ZAXID.NET, що в управлінні нічого не знають про цей інцидент і ніхто з пасажирів зі скаргами не звертався.

“Перший раз чую про такий випадок. Можливо, це навіть не міська маршрутка, там їздять і приміські. Принаймні до нас ніхто зі скаргами на цей випадок не звертався”, – заявив Олег Партика.

Нагадаємо, у Херсоні через самовільне підвищення приватними перевізниками вартості проїзду у маршрутках утворився транспортний колапс. За словами херсонців, маршрутники самовільно підвищили ціни до 8 гривень, хоча міська влада встановила тариф 6 гривень.

ВідеоТранспортний колапс у Черкасах: водії маршруток третій день не виходять на роботу

Транспортний колапс у Черкасах. Маршрутки не їздять вже три дні. Водії вимагають підняти ціни на проїзд. Сніданок і наші колеги з ТСН весь день стежили за ситуацією.

Транспортний колапс у Черкасах: водії маршруток третій день не виходять на роботу