У Львові на залізничному вокзалі відкрився інформаційний пункт рекрутингу

logo


У Міноборони розповіли про відкриття інформаційного пункту рекрутингу на залізничному вокзалі.

У Міністерстві оборони України повідомляють, що на Львівському залізничномувокзалі відкрився інформаційний пункт рекрутингу. У інформаційному пункті співробітники “Укрзалізниці”, які пройшли відповідний тренінг, надаватимуть базову інформацію щодо системи рекрутингу та адреси центрів набору людей до української армії.

Начальник Львівського залізничного вокзалу Роман Сенишин розповів, що Львів обрано не випадково, адже це головний транспортний хаб країни і тут сходяться шляхи понад 11 000 людей щодня.

вокзал

Наші працівники надаватимуть інформацію про вакансії у ЗСУ та відповідатимуть на поширені питання про посади у військових підрозділах. У буклеті також можна відсканувати QR-код з адресами центрів рекрутингу та іншими деталями, – сказав Роман Сенишин.

У Міноборони повідомляють, що інформаційний пункт працюватиме з 8 по 21 годину 7 днів натиждень. Тут не роздаватимуть повісток, а лише консультуватимуть громадян. Аналогічний інформаційний пункт рекрутингу вже два тижні працює на Центральному залізничному вокзалі Києва, послугами якого вже скористалися сотні людей. У львівському Центрі рекрутингу української армії очікують, що після відкриття інформаційного пункту потік людей зросте ще більше.