У Львові обладнають пункт вакцинації від COVID-19 на головному вокзалі

logo


image

Новий пункт вакцинації працюватиме щоденно з 10:00 до 18:30. Кожен охочий матиме змогу обрати один із тьох наявних препаратів для вакцинації.

Зверніть увагу У Львові від ускладнень COVID-19 померла мати 3 дітей: була категорично проти вакцинації

За потреби, пункт працюватиме довше

Для обладнання додаткового пункту вакцинації, Укрзалізниця надала приміщення медпункту на головному вокзалі Львова. Для охочих вакцинуватися будуть доступними препарати Pfizer, AstraZeneca та Coronavac. Отримати вакцину можна буде як за попереднім записом, так і за живою чергою.

За словами виконуючий обов’язки директора департаменту гуманітарної політики міськради Євгена Бойка, стабільно мобільна бригада працюватиме понад 8 годин щодня. Однак за потреби, робочий день пункту вакцинації продовжать.

Наразі працюватиме по одній бригаді у першу та у другу зміну, однак за потреби будемо збільшувати їх кількість. В тій епідситуації, яка є, кожен мусить дбати про своє здоров’я і здоров’я своїх рідних. Тому закликаємо усіх приходити та вакцинуватись,– заявив Бойко.

Коронавірус у Львові: останні новини З 18 жовтня у Львові діє режим посиленого карантину. Через це працівникам закладів харчування потрібно вакцинуватися або робити ПЛР-тести кожні 72 години. У місті уже виявили першого невакцинованого працівника закладу харчування. Поки що правоохоронці не штрафують заклади, а тільки попереджають про можливі наслідки. Мер міста Андрій Садовий заявив, що вже з 1 листопада сертифікат про вакцинацію чи негативний ПЛР-тест перевірятимуть не лише у персоналу, а й у відвідувачів закладів. Також Садовий заявив, що у Львові контрольована ситуація. лікарняні ліжка заповнені на 50%.