У Львові — одиночний пікет біля прокуратури

logo


Протестувальник вимагає повернути майно.

15 травня до будівлі прокуратури Львівської області прийшов громадянин, який запевняє, що десять років тому незаконно позбувся будинку. Про це повідомив голова ГО “Варта 1” Ігор Зінкевич.

“Чоловік стоїть із різноманітними невеличкими аркушами, на яких висловлена його позиція, та стверджує, що рішуче налаштований добитися справедливості. Він розповів, що будував будинок впродовж 30-років, але у нього незаконним чином його забрали. Також він оголосив голодування допоки його не почують”, – пояснив Ігор Зінкевич.

Як ідеться у тексті, який тримає протестувальник, у нього відібрали двоповерховий будинок по вул. Мартинова у с. Задвір’я Буського району, який чоловік будував упродовж 30 років. Громадянин уже 10 років не може повернути власне майно.

Організатор одиночного пікету просить небайдужих підтримати та допомогти повернути те, що на його думку, належить його сім’ї.

“Грабували мене за корупційною схемою, їх злочин передбачений ч.5 ст. 191 КК України. Тобто новими методами продовжують наді мною та над моєю сім’єю Сталінські репресії!”, – заявляє чоловік у тексті.

Більше новин із життя Львова та області читайте на “Справжній Варті”.