У Львові оголосили тендер на будівництво майданчика гвинтокрилів вартістю 25 мільйонів гривень

logo


ТМО №1 оголосило тендер із будівництва майданчика гвинтокрилів для лікарні на вул. Миколайчука, 9 за 25,8 мільйона гривень.

КНП “Львівське територіальне медичне об’єднання “Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги”  оголосило тендер у системі ProZorro на будівництво злітно-посадкового майданчика гвинтокрилів у КНП “Клінічна
лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова” на вул. І. Миколайчука, 9.

Аукціон стартує 24 липня, а очікувана вартість будівництва становить 25 836 740,40 грн.

Як йдеться у закупівлі, майданчик для термінової госпіталізації хворих у важких станах біля лікарні
швидкої допомоги збудують в межах проєкту Міністерства охорони здоров’я. Його планують збудувати до 31 грудня 2023 року.

Проєкт фінансуватиметься з держбюджету та з коштів від діяльності ТМО №1, яке передбачило на будівництво майданчика гвинтокрилів 3 607 408 грн.  

Нагадаємо, ще у листопаді 2020 року виконком Львівської  міськради затвердив містобудівну документацію для будівництва майданчика гвинтокрилів на території лікарні швидкої допомоги Львова. А у липні того ж року служба авіації надала дозвіл на його
облаштування.

У 2021 році у тендері перемогла київська фірма ТзОВ “Інтеграл Сістемс” з пропозицією у 19 млн грн, однак торги скасували через відсутність фінансування.

Додамо, ТМО №1 офіційно зареєстрували у листопаді 2021 року. Його створили шляхом злиття та реорганізації трьох медичних закладів: КНП “Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова”, КНП “8-ма міська клінічна лікарня м. Львова” та КНП “Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова”.

ТМО №1 стало правонаступником цих
лікарень. Наразі вони функціонують у його складі як відокремлені підрозділи: лікарня святого Миколая, лікарня святого Луки та лікарня святого Пантелеймона.