У Львові перебуває відомий американський політичний економіст Френсіс Фукуяма

logo


До міста Лева професор Фукуяма прибув на запрошення Українського католицького університету, щоби стати викладачем у рамках програми «Викладання та розробка навчальних кейсів для вивчення публічної політики». За словами координаторки проекту Валентини Засадко, економіст перебуватиме у Львові до 26 серпня.

Учора високоповажний гість зустрічався з усіма охочими в Італійському дворику. Сьогодні ж узяв участь у прес-конференції у Будинку вчених. Мета спілкування – початок роботи в Україні Центру демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету (США) та Школи управління Українського католицького університету – освітньої програми «Академія лідерства для розвитку». Курс розроблений для працівників університетів та навчальних центрів, діяльність яких сфокусована на вивчення державної політики. Вартість навчання – 1 тис. доларів.

5-денна програма зорієнтована на те, щоби допомогти її учасникам отримати знання, вміння і навички для розробки навчальних матеріалів. Попередньо повідомлялося, що зареєструвалися на вишкіл 30 учасників з України, які отримали спонсорські стипендії, та троє іноземців.

Окрім пана Фукуями, проект представляли засновник Школи управління Українського католицького університету, екс-міністр економічного розвитку та торгівлі України (27.02 – 02.09.2014 р) Павло Шеремета та керівник проектів Центру міжнародного приватного підприємництва Ерік Хонц.

 

Павло Шеремета тлумачив, що професор Фукуяма в Україні є для того, щоби допомогти управлінцям підготуватися до важкої праці – і на державній, і на  приватній службі. Тому наразі (тепер, у серпні) програма складена для викладачів, які навчають майбутніх держслужбовців.

А вже у січні, за словами екс-міністра, до проекту залучатимуть «самих лідерів».

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів. Фото Павла ПАЛАМАРЧУКА.