У Львові розпочали роботу резиденції святого Миколая

logo


Із початком зими Львів занурюється у різдвяну атмосферу. Так учора в місті запрацювала перша резиденція святого Миколая, що відкривається уже восьмий рік поспіль на території Kavalier Boutique Hotel.

Відвідати Миколая тут можна як окремо так і з групами дітей. Резиденція працюватиме кожного дня, окрім понеділка, аж до 19 грудня. Варто зазначити, що основною метою даної резиденції є благодійність. Зокрема по понеділках святий Миколай буде відвідувати дітей в дитячих будинках. По вівторках його безкоштовно в резиденції можуть відвідувати діти з інвалідністю та діти-сироти. Крім того, як повідомили організатори, вилучені кошти із продажу квитків будуть спрямовані на благодійність.

Ще одна резиденція святого розпочинає свою роботу сьогодні, 4 грудня. Діятиме вона на території Парку культури та відпочинку. Крім самої зустрічі із Миколаєм тут дітей ще розважатимуть невеликою виставою. Ця резиденція працюватиме аж до 4 січня.

Ще дві резиденції розпочнуть свою роботу дещо пізніше. Так з 12 грудня у Палаці мистецтв відкриється «Таємна майстерня святого Миколая». Для дітей проводитимуть інтерактивні екскурсії та цікаві зимові майстер-класи на казкових локаціях «Небесна пошта», «Творча майстерня», «Цукерня» та «Пакувальня». Зустрітися зі святим Миколаєм зможе кожен хто взяв участь в інтерактивній виставі. А з 10 грудня в Шевченківському гаю розпочне роботу Хатинка святого Миколая. Вхід до неї буде вільним, лише потрібно буде купити вхідний квиток на територію Музею народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького.

І лише два дні, 18 та 19 грудня, працюватиме Оселя святого Миколая в Митрополичих садах, що біля собору св. Юра. Фіксованої плати тут не буде, а діятимуть благодійні внески.

Павло ПАЛАМАРЧУК, Львів