У Львові шукають донорів трьох груп крові

logo


Станом на 26 лютого по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA.

Зокрема, у Львові є потреба втаких групах крові: 2-, 3-, 4+/-.

«Жодна система крові у світі ніколи не стикалася з такими викликами, які постають перед Україною протягом двох років повномасштабної війни. Та ми не лише не втратили надії, а стали сильнішими, зростили донорську спільноту і врятувати десятки тисяч життів. Проте дефіцит крові зберігається постійно й лише загострюється, і ніхто крім нас самих не зможе його закрити. Якщо ви не маєте протипоказань, ставайте донорами — цю допомогу неможливо замінити чикомпенсувати нічим іншим», — розповідає співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України» Ірина Славінська.

Цього тижня особливо потрібні донори крові таких груп:

Вінниця: всі групи кровіКиїв: всі групи кровіОдеса: всі групи кровіДніпро: всі групи кровіМиколаїв: всі групи кровіКропивницький: всі групи кровіХарків: всі групи кровіІвано-Франківськ: 3-, 4-Херсон: 1-, 2-, 3-,4+/-Запоріжжя: 1-, 2-, 3-, 4-Львів: 2-, 3-, 4+/-Житомир: 4-

Як здати кров?

Зареєструйтеся на сайті ДонорUA, заповніть свої дані та заплануйте донацію на зручний день у календарі в особистому кабінеті. Якщо центр крові у вашому місті співпрацює з платформою ДонорUA, ви будете адресно отримувати сповіщення, коли знадобиться саме ваша кров.

Ознайомтеся з переліком тимчасових і абсолютних  протипоказань, аби знати, чи можна вам бутидонором, а також правильно підготуйтеся до донації.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.