У Львові скульптори попри теплу погоду витесали з півтонних брил льоду дивовижні фігури

logo
161965_u_lvovi_skulptori_popri_teplu_pogodu_vite.jpeg


Конкурс був під загрозою зриву через аномально теплу зиму.

У Львові продемонстрували мистецтво створювати зиму за весняної погоди. П’ятьом митцям видали по півтонни льоду і дали трохи більше доби на створення різдвяного дива, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Цього року уже сьомий поспіль конкурс льодових скульптур був під великою загрозою  через аномально теплу зиму. П’ятеро митців працювали в екстремальних для цієї справи умовах.

ВідеоУ Львові скульптори витесали з льоду дивовижні фігури

Мистецтво створювати зиму за весняної погоди демонструють у Львові. Там п’ятьом митцям видали по півтонни льоду і дали трохи більше доби на створення різдвяного дива.

У Львові скульптори витесали з льоду дивовижні фігури

Їхню роботу псувало п’ятиградусне тепло. Крига не слухалася, топилася і розколювалася.  Є і втрати. Під променями сонця не втрималася «смерть» з вертепу і розбилася за кілька годин до фіналу. Однак скульптори з цього жартують, мовляв, треба  сприймати це  як символічну перемогу добра над злом.

Читайте також: Витесані з криги та ексклюзивно оздоблені люкси пропонує мандрівникам льодовий готель в Швеції

Льодові скульптури мали б милувати око туристів і львів’ян до кінця різдвяних свят. Утім, синоптики розчаровують: вони кажуть, що у найближчі кілька днів температура сягне аж 11 тепла. Тож усім, хто хоче побачити крижану красу, радять поспішати. Особливо увечері з різнокольоровою підсвіткою це справді виглядає неймовірно.

Кореспондент ТСН Наталя Волосацька


А поділитися?