У Львові створюють нові дитячі майданчики без яскравих кольорів та пластику (фото)

logo


Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Ми пишемо про розвиток міст вже 7 років та 3 днів. За цей час ми опублікували вже 14523 новин та статей і продовжуємо це робити щодня. Підтримайте нас щомісячним внеском! За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви сприятимете незалежній роботі редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.

Фото: майданчик на вулиці Козланюка

У Львові розбудовують у парках та скверах майданчики, котрі зроблені із натуральних матеріалів та мають елементи лазанок. Основними складовими дитячих спортивно-ігрових зон є канати, дерево та природний ландшафт, пише спільнота «Львів. Містобудування».

Один з майданчиків відновили і облаштували в межах Громадського бюджету на вулиці Козланюка у Личаківському районі. Там встановили вуличні тренажери, стіл для тенісу, гойдалки, лазанки, балансири, гірку та стіну для скелелазіння. Усі елементи виконані із природних матеріалів.

Спортивно-ігрові зони із лазанками є у парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького, парку «Горіховий Гай», сквері біля собору Святого Юра. Нещодавно ще два екологічні майданчики з елементами лазанок з’явилися у парках ім. Виговського та «Білогорща».

Фото: майданчик в парк ім. Виговського

Фото: майданчик у лісопарку Білогорща

Фото: майданчик в парку Горіховий гай

Ініціатором створення цих майданчиків стало управління екології та природних ресурсів Львівської міськради.

До кінця року ще один екомайданчик із лазанкою у вигляді вітрил корабля з‘явиться у Замарстинівському парку.