У Львові священника відправили у СІЗО: що сталося

logo


Галицький районний суд відправив уродженця Криму, військового капелана Християнської Євангельської церкви «Голос Істини» у СІЗО на 60 діб.

Про це йдеться у постанові Галицького районного суду, пише «Еспресо».

Як йдеться у матеріал справи, 15 квітня військовозобов’язаний сконтактувався з капеланом, аби вияснити умови перетину кордону. Своєю чергою, капелан розповів, що його послуги з перетину кордону України коштуватимуть 20 тис. євро. Крім
того, військовозобов’язаний повинен надати паспорт громадянина України для виїзду за кордон та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Капелан запевнив, що забезпечить виготовлення документів, які нададуть можливість безперешкодно перетнути державний кордон. 

Затримали капелана під час передачі грошей. Військовозобов’язаний та військовий капелан зустрілися 1 травня на території ТЦ «Епіцентр». Там чоловік передав кримчанину копії документів та майже 850 тис. грн (20 тис. євро).
Після передачі коштів військового капелана затримали працівники правоохоронних органів, а сума неправомірної вигоди вилучена під час проведення слідчих дій. 

ІА “Вголос”: НОВИНИ