У Львові та області можливе суттєве зростання захворюваності на COVID-19, – Шмигаль

logo


image

21 жовтня відбулася нарада щодо пандемії із керівниками областей за участі прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. Він зазначив, що незабаром у Львівській області може бути збільшення кількості хворих на коронавірус. 

За даними на Урядовому порталі, прем’єр зауважив, що за розрахунками Рада національної безпеки і оборони України, у листопаді можливе суттєве зростання захворюваності у Львові та області на коронавірус. Закликав постійно проводити засідання комісій ТЕБ та НС спільно з органами місцевого самоврядування.

Як розповіла у коментарі кореспондентці 032.ua головна епідеміологиня Львівщини Наталія Іванченко (Тімко), оскільки зараз погіршуються погодні умови, наближається сезон грипу, збільшиться кількість хворих на гострі респіраторні захорюванні, медичним працівникам потрібно вміло розпізнати – це грип, коронавірус чи інше ГРЗ. Отож, зростання кількості хворих дійсно можна очікувати, але на скільки воно буде великим спрогнозувати неможливо. Ситуація буде контрольованою, якщо люди дотримуватимуться рекомендацій.  

Нагадаємо, станом на 21 жовтня у Львівській області підтвердили 25 704 випадків інфікування COVID-19. Із них – 731 людей померли та 10 067  пацієнтів одужали.

Фото на головній: moyaeuropa.com.ua

За даним на Урядовому порталі