У Львові відбудеться парафіяльний празник храму Всіх Святих Українського Народу

logo
193980_u_lvovi_vidbudetsja_parafijalnij_praznik_.jpeg


У рамках події заплановано багато цікавих заходів.

24 червня у Львові святкуватимуть парафіяльний празник храму Всіх Святих Українського Народу, – передає 032.ua.

У програмі події: святкова божественна літургія об 11:00, молебень о 16:00, та святкова програма з 17:30 – майстер-класи для дітей, хімічне шоу для дітей, благодійна лотерея та великий концерт.

Відвідувачі матимуть нагоду послухати на концерті виступи таких виконавців: Маріанна Ільків, Софія Федина, Ірина Доля, Роман і Софія Погоріло, Народна капела бандуристок “Ягілка”, хори “Дзеркало душі”, “Веснівка” та “У дзеркалі”.

Читайте також: Куди піти у Львові цього тижня: 7 подій, які не залишать вас байдужими

Нагадаємо, храм Усіх святих українського народу УГКЦ розташований на вулиці Симона Петлюри, 32 у Львові. Перший камінь храму заклали та освятили влітку 1993 року на місці каплиці, будівельні роботи завершили у грудні 2004 року.

З діяльністю храму пов’язаний ряд цікавинок, зокрема: 1998 року його відвідав паломник Джордж Волтер, який пішки вирушив до Святої землі зі штату Пенсильванія (США); іконостас для храму створив студент четвертого курсу кафедри сакрального мистецтва ЛНАМ Андрій Сивак; під куполом храму є іконописна студія-майстерня; при храмі діє низка хорових колективів (“Єдність”, “Дзеркало душі”, “Веснівка”), Марійська і Вівтарна дружини, Братство Матері Божої Неустанної Помочі, Апостольство Молитви, Спільнота “Молитовна сторожа”, “Матері в молитві”, спільнота “Віра і світло”, “Лярш-Ковчег”, футбольна команда, катехитична школа Блаженних мучеників ХХ століття.


А поділитися?Вам має сподобатись...