У Львові відбувся допрем’єрний показ мелодрами “Ми є. Ми поруч” (відео)

logo


image

“Ми є. Ми поруч” – перший україномовний фільм режисера Романа Балаяна після майже 12-річної творчої перерви.

Історія нестримного кохання. У Львові відбувся допрем’єрний показ мелодрами «Ми є Ми поруч». Це перший україномовний фільм легендарного режисера Романа Балаяна після майже 12-річної творчої перерви. Чорно-біла стрічка розповідає про випадкову зустріч хірурга та дивної дівчини, яка переверне його життя із ніг на голову.

Глядач має бути здивований хто вона, чого вона тут з’явилася, що вона зробить з головним героєм і для чого вона взагалі тут, – розповіла акторка, виконавиця головної ролі у фільмі “Ми є. Ми поруч” Катерина Молчанова.

Головні ролі у стрічці виконали український кримськотатарський актор Ахтем Сеітаблаєв та Катерина Молчанова. 

Це звісно фільм не для широкої глядацької аудиторії, це кіно для людей які прийдуть будуть мати бажання поринути в цю історію чорно-білого кіно, мовчазних поглядів, прогулянок, – додала акторка. 

Допрем’єрний показ картини зібрав у Львові чимало охочих побачити стрічку якнайшвидше.

Це погляд режисера нашого вітчизняного на наше життя і тому я думаю що це варто підтримувати нашого вітчизняного виробника, – зізналась львів’янка. 

Усі події у стрічці розгортаються в Києві. Сюжет картини неабияк вразив львівських глядачів.

Те що він чорно-білий це вже нас повертає в радянські часи, в чорно-біле кіно, воно все-таки вражає більше ніж зараз ці кольорові фільми, – розповіла глядачка.

Дуже гарний фільм, ми з задоволенням подивилися цей фільм, – наголосила жінка. 

Фільм Романа Балаяна “Ми є. Ми поруч” вийде в прокат вже 8 липня.