У Львові відновлять старе трамвайне депо: які функції виконуватиме будівля та фото проєкту

logo


У Львові розпочали процес відновлення старого трамвайного депо на розі вулиць Сахарова і Вітовського. Приміщення, яке було побудоване ще у 1894 році виконуватиме роль соціального хабу під назвою Lem Station – в честь польського письменника Станіслава Лема.

Відкрити новий простір планують у 2023 році, інформує Tvoemisto.  

Цікаво: Палац Бруницьких: унікальна вілла неподалік Львова – історія та фото

Депо будувалось під перші електричні трамваї, які запрацювали у 1894 році. Приміщення служило місцем для зберігання транспорту та його ремонту. Втім, пізніше на вулиці Городоцькій відкрили інше депо, до якого і переїхали трамваї, а старе, було покинуте.

Проєкт дасть друге дихання приміщенню:

Сьогодні тут планують оновити будівлі, не руйнуючи їхнього “історичного сенсу”. Так, тут збережуть частину станцій без добудов і кондиціонерів, залишать недоторканими фасади, структуру даху, вікна та трамвайні колії.

Загалом депо збереже свій зовнішній вигляд / Фото Archdaily

Новий простір буде цікавим передусім стартаперам, IT-фахівцям та фрілансерам, адже проєкт запропонує івент-зону, коворкінг, фудкорт, відкриті тераси та майстерні.

Так виглядатиме двір депо / Фото Archdaily

Загальна площа території складає приблизно 5 тисяч квадратних метрів, а інвестори протягом 50 років оплачуватимуть оренду місту в розмірі 5% від загальної вартості об’єкту.

До слова: В Карпатах почалась реконструкція обсерваторії Білий Слон – фото

Дивіться більше фото проєкту реновації трамвайного депо: