У Львові влаштовують інтерактивний семінар

logo


Молоді аналітики запрошуються до участі в інтерактивному семінарі, що відбудеться 21–22 вересня 2017 року у м. Львові. Семінар проводитиметься в рамках проекту «Платформа аналітики та міжкультурної комунікації». Метою семінару є підвищення якості написання аналітичних матеріалів, розуміння міжкультурних різниць та ефективна комунікація із закордонною аудиторію.

0

Ключовими темами, що розглядатимуться під час семінару, будуть:•Дослідницький дизайн, методології проведення прикладних досліджень, міжнародні правила академічного письма, розробки змісту та структури аналітичних матеріалів, розвитку критичного мислення та культури академічної дискусії.•Різні типи аналітичних матеріалів (policy paper, policy brief): як говорити із західними аналітиками та цільовою аудиторією однією «аналітичною мовою»? Як обрати найбільш оптимальну форму аналітичного матеріалу залежно від поставленої цілі, проблеми, ключової аудиторії тощо? Якими практиками ефективного представлення результатів експертизи користуються в Німеччині та країнах ЄС загалом?•Міжкультурна компетенція: чому іноді хороший матеріал не може бути «почутим» та які культурні особливості варто враховувати, щоб правильно доносити головні месиджи?В рамках семінару будуть також представлені результати дослідження «Аналітичні центри в Україні та Німеччині: проблеми і перспективи співпраці», яке було проведено серед провідних німецьких та українських аналітичних центрів у 2016 р. Результати дослідження дають відповіді на наступні питання: на що повинні зважати українські аналітичні центри, співпрацюючи з німецькими колегами, та чому компетенції в сфері міжкультурної комунікації є одними з ключових навиків успішності аналітичних центрів за кордоном.

Вимоги до учасників:•Досвід роботи в одному з українських аналітичних центрів Західного регіону, а саме Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької та Закарпатської областей.•Наявність аналітичних публікацій або напрацьовані документи в стадії розробки українською або англійською мовою, які можна буде проаналізувати під час семінару.•Конкретна сфера аналітичної діяльності (економіка, внутрішня політика, зовнішня політика, соціальна сфера і т. д.).•Досвід співпраці з зарубіжними аналітичними центрами .•Володіння англійською мовою (здатність розуміти та писати тексти англійською мовою).

Робочі мови: українська та англійська.

Щоби взяти участь у семінарі, просимо заповнити аплікаційну форму. Кількість учасників обмежена. Заявки приймаються до 6 вересня 2017 року включно. Відібраним учасникам буде надіслана програма та інформація щодо місця проведення семінару. Кінцевий термін розгляду заявок – 11 вересня. Для учасників з інших міст організатори компенсують витрати за проїзд (за умови надання використаних квитків) та проживання на час проведення тренінгу (2 доби).У разі виникнення питань звертайтесь до Олексія Сидорчука, політичного аналітика Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва (sydorchuk@dif.org.ua або телефоном 050 444 33 46) та ставте, будь ласка, в копію Людмилу Мельник, наукового співробітника Інституту європейської політики (ljudmyla.melnyk@iep-berlin.de).