У Львові вперше відбудеться відомий у всьому світі кольоровий пробіг

logo


22 червня 2019 року у Львові вперше відбудеться відомий у всьому світі кольоровий пробіг New Balance Lviv Color Run 2019.

Про це повідомляє журналістка 032.ua.

Кожен бажаючий може взяти участь у пробігу. Для цього потрібно зареєструватися на сайті. Його унікальність у тому, що учасники під час забігу обов’язково мають розсипати справжню індійську різнокольорову фарбу холі. Її отримують разом із стартовим номером перед забігом.

Цьогорічний пробіг є особливим. Кожен учасник пробігу допомагає здійснити мрію чотирнадцятирічної Марії-Анжели Мовчко – підопічної Благодійного Фонду 1+1 медіа «Ти не один» – проекту «Здійсни Мрію». Марічка з міста Броди Львівської області. Вона бореться за життя, долаючи рак крові. Після закінчення 9 класу дівчинка планувала вступати до хореографічного училища, проте лікарі встановили діагноз – гостру мієлоїдну лейкемію. Дівчинка дуже мріє потрапити до мальовничої Шотландії, побачити поні у светрах, які живуть на острові Мейнленд і сфотографувати неймовірну природу цієї країни. Така мрія з’явилися в Марічки після перегляду кліпу улюбленого гурту The Hardkiss на пісню Helpless.

«Аби здійснити мрію Марічки, нам потрібно зібрати близько 470 тис. грн. Після пробігу в Києві ми вже зібрали понад 137 тис. грн., – розповідає куратор проекту «Здійсни мрію», телеведуча Лідія Таран. – Є всі шанси, що за допомогою львівського пробігу ми зможемо завершити збір грошей та втілити цю грандіозну мрію! Отже, приходьте весело провести час та долучитися до доброї справи!».

Містечко забігу розпочне свою роботу 22 червня о 08:00. Стартуватимуть кольорові бігуни о 10:30 на вул. Університетській, навпроти входу в головний корпус Львівського національного університету імені Івана Франка.

За правилами пробігу ви маєте фінішувати неодмінно розфарбованим з голови до ніг.

Можна обрати дистанцію на 3 км або 6 км. Також є дитячі дистанції ЗДІЙСНИ МРІЮ KIDS RUN, це – «Зайчики» на 200 м для дітей 1-6 років, «Ластівки» на 400 м та «Тигренята» на 800 м, рекомендовані для дітей до 12 років.

Після забігу на учасників чекають церемонія нагородження за найкращі костюми Color Run Creative awards, DJ, лотерея з призами від партнерів, конкурси, флешмоб та головне – безліч унікальних різнокольорових фотографій.