У Львові вшанували пам’ять оборонців Луганського аеропорту

logo


У Львові, в Будинку Воїна, відбувся вечір пам’яті, присвячений обороні Луганського аеропорту в 2014 році. До події долучились військовослужбовці, ветерани та мешканці міста. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Пригадати події, які відбулись 7 років тому, прийшли ветерани АТО/ООС, зокрема учасники оборони аеропорту. Вечір розпочали зі спільного виконання Гімну України та хвилини мовчання. Опісля — помолились.

У Львові вшанували пам'ять оборонців Луганського аеропортуСуспільне Львів

У Львові вшанували пам’ять оборонців Луганського аеропорту

Тоді військовим презентували фільм про героїчну оборону Луганського аеропорту.

“146 днів тривала оборона Луганського аеропорту, з них більша частина – у повному оточенні. Наші військовослужбовці з аеропорту вийшли тоді, коли там все було зруйноване. Це приклад гордості, приклад, на якому виховуються майбутні покоління, це приклад для справжнього захисника своєї країни”, — каже командир 80-ї окремої десантно-штурмової бригади полковник Володимир Шворак.

Вечір пам'ятіЛМР

Вечір пам’яті

На завершення вечора чотирьом військовим вручили пам’ятні монети “Король Данило Галицький”. Зокрема, нагороду отримав старшина роти 80-ї ОДШБ ЗСУ Василь Качмар, молодший сержант Андрій Іллюк, підполковник В’ячеслав Лапінський та солдат запасу Тарас Личко.

146 днів оборони: львівський доброволець розповів про бій за Луганський аеропорт

Війна закінчиться з останнім похованим. Історія львівської волонтерки

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону