У Львові встановили стелу Меморіалу Небесної Сотні. Фото

logo
240897_u_lvovi_vstanovili_stelu_memorialu_nebesn.jpeg


Тепер стелу заливатимуть кортеном, а до літа роботу над об’єктом обіцяють повністю закінчити.Фото: Олександр Мазуренко

Фото: Олександр Мазуренко

У Львові встановили стелі Меморіалу Небесної Сотні. Про це повідомляє Львівська міська рада.

Надалі стелу заливатимуть спеціальним металом кортеном, а весною проводитимуть роботи з благоустрою об’єкта. Загалом, Меморіал повністю має бути готовим до літа цього року.

На сьогодні вже виконано роботи на суму близько 2 млн гривень. Окрім встановленої стели, залито фундамент під оглядові майданчики, а також проводяться роботи з гравірування портретів Героїв Небесної Сотні на нержавіючій сталі. Основні роботи з будівництва Монумента планують закінчити впродовж місяця. Загальна вартість робіт становить 10 млн 836 тис гривень.

Цього року також планують облаштувати територію перед стелою, замостити її бруківкою, облаштувати три оглядових майданчики, провести водовідведення та освітлення.  

Нагадаємо, облаштовувати Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні почали у вересні минулого року. Переможця конкурсу на кращий проект меморіалу Небесної Стоні визначили у лютому 2017 року. У конкурсі взяли участь 25 ідей. Перше місце посів авторський колектив, у який входять Андрій Лесюк, Марія Яструбчак та Христина Пундак. Місце для майбутнього меморіалу обирали і узгоджували з родинами героїв Небесної Сотні.

17  квітня минулого року у сквері «На Валах» заклали пам’ятну капсулу, яка започаткувала будівництва Меморіалу Небесної Сотні. У серпні ЛКП «Зелений Львів» провело торги та визначило підрядника робіт – ТзОВ «Т.В.Д.». Вартість реконструкції скверу та облаштування меморіалу становить майже 11 млн грн.

Фото прес-служби ЛМР


А поділитися?