У Львові з під обвалу врятували чоловіка (відео)

logo
175199_u_lvovi_z_pid_obvalu_vrjatuvali_cholovika.jpeg


Новини, 11.03.2018

11.03.2018, 11:32

обвал, плита, МЧСУ Львові мнс-ники врятували чоловіка з під завалу бетонної конструкції. Про це повідомляє прес-служба ДСНС у Львівській області.

10 березня о 12.08 до “Служби порятунку 101” надійшло повідомлення, що в м. Львів на вул. Дублянська під час розбирання цегляної перегородки в безгосподарській будівлі відбувся обвал бетонної плити, внаслідок чого плитою було притиснуто ногу потерпілому. Пожежно-рятувальне відділення витягнуло потерпілого з під плити за допомогою шанцевого інструменту та передали працівникам медичної служби з травмами різного ступеня важкості.

На місці обвалу працювало 8 рятувальників.

Во Львове мчс-ники спасли мужчину из-под завала бетонной конструкции. Об этом сообщает пресс-служба ДСНС во Львовской области.

10 марта в 12.08 в “Службу спасения 101” поступило сообщение, что в г. Львов на ул. Дублянская при разборке кирпичной перегородки в бесхозном здании произошел обвал бетонной плиты, в результате чего плитой прижало ногу пострадавшему. Пожарно-спасательное отделение вытянуло пострадавшего из-под плиты с помощью шанцевого инструмента и передало работникам медицинской службы с травмами различной степени тяжести.

На месте обвала работало 8 спасателей.

Посилання за темою

У Львові в закинутій будівлі постраждав чоловік

В закинутій будівлі у Шевченківському районі провалилась плита, постраждав чоловік. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради. Як повідомили на “Гарячій лінії міста”, в закинутій будівлі на вул. Дублянській провалилась плита, в наслідок чого затиснуло ногу чоловікові. Потерпілий, 57-ми років, отримав закритий злам правого стегна в верхній третині. Госпіталізований…

Соцсети

Погода


А поділитися?