У Львові затримали запорізького журналіста, якого звинувачують у держзраді – соцмережі

logo


У Львові затримали запорізького журналіста, якого звинувачують у держзраді – соцмережі

Опубликовано 2023/11/18 – 13:04

На тижні правоохоронці затримали медійника із Запоріжжя. Як повідомляє відомий запорізький журналіст Яков Носков, це сталось у Львові. Затриманому медійнику інкримінують державну зраду. Докладніше –
“ЗаБор”.

Про це повідомив запорізький журналіст Яков Носков, який зараз проходить службу у лавах ЗСУ. Про цей випадок він розповів на своїй сторінці у соцмережі із посиланням на власні джерела.

За
його словами затримали запорізького журналіста-стрингера (особливий вид позаштатного журналіста (фрилансера), який працює на місці події за спеціальним, як правило, одноразовим завданням редакції або, переважно, за власною ініціативою). Повідомляється, що затримання сталось у Львові.

Носков передає, що затриманий медійник, співпрацював з іноземними кореспондентами та виїжджав на бойові позиції та локації в різних регіонах України. Його звинувачують у державній зраді.

“На тижні у
Львові затримали одного з запорізьких медійників, який останні півтора року працював з іноземними кореспондентами, виїжджаючи на локації та бойові позиції практично в усі регіони України. Інкримінують ст. 111 (держзрада). Прізвище не писатиму, бо зараз почнеться про таємницю слідства. Так само утримаюсь від оціночних суджень – у таких справах бували різні продовження”, – пише Яков Носков.

Правоохоронці поки що офіційно не коментують цю інформацію.

Більше оперативної
інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.