У неділю у Львові відзначатимуть День Канади. Програма

logo


Львів’ян та гостей міста кличуть на святкування Дня Канади.

Посольство Канади в Україні запрошує у неділю, 1 липня, львів’ян та гостей міста долучитися до святкування Дня Канади. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Читайте також: У суботу у Львові дадуть старт будівництву ІТ-парку, – ФОТО, ВІДЕО

У програмі заходу — сніданок з млинцями від Посольства Канади та канадських військових, під час якого усіх охочих почастують млинцями з кленовим сиропом. Також відбуватимуться різноманітні виставки Канадського Дому та видовищний вуличний хокей на Площі Ринок.

Не залишить байдужим поціновувачів доброї музики і Канадська сцена в межах Leopolis Jazz Fest, яка стартує 1 липня о 13:00.

Читайте також: У Львові вулицями міста пройшла урочиста колона з нагоди Дня Конституції, – ФОТО, ВІДЕО

Програма

1 липня 2018 року

Канадський Дім, Італійський Дворик, пл. Ринок, 6

10:30 — 11:30 Сніданок з млинцями від Посольства Канади та канадських військових (безкоштовне частування млинцями з кленовим сиропом всіх охочих);

10:30 — 17:00 Виставки Канадського Дому (кіоски з їжею, цукрові будиночки, корпоративні та роздрібні стенди, фотовиставки, демонстрація від канадських військових, документальний фільм, віртуальна реальність, книжковий ярмарок канадських авторів, освітній стенд);

10:30 — 15:00 Вуличний хокей на Площі Ринок (серія ігор з канадськими військовими, поліцією та ін.);

13:00 Посол Ващук відкриє Канадську сцену на Площі Ринок і представить канадські гурти в рамках Леополіс Джаз Фест 2018.

13:00 — 17:00 Концерти на канадській сцені (13:00 Джейк Коффман, 14:30 Алекс Гудман, 16:00 Джон Стетч).