У парку Франка може постати перший пам’ятник

logo
156084_u_parku_franka_mozhe_postati_pershij_pam_.jpeg


За ініціативою львівського ВНЗ у парку планують увіковічнити громадсько-політичного діяча Івана Боберського.

Про це у коментарі Варіантам розповів провідний спеціаліст сектору громадських слухань відділу громадського партнерства управління секретаріату Львівської міської ради Петро Качараба:

“До нас звернулась інціативна група, що складається з працівників Універ-ситету фізичної культури імені Боберського. Вони пропонували 3 варіанти місця розміщення цього пам’ятник: напроти входу до стадіону “Скіф” (на вулиці Личаківській), перетин вулиць Словацького-Січових Стрільців та у парку Франка. У парку поряд з головною алеєю, зі сторони вулиці Кру-шельницької є клумба, що ніде не задіяна, квіти на ній не ростуть.”

Як додав Петро Качараба, на громадських слуханнях було 16 людей, – вони проголосували за встановлення пам’ятника у парку Франка, на місці клумби що поряд з вулицею Крушельницької.

Нагадаємо, що 4 грудня у Львівській міській раді провели громадські слухання присвячені встановленню пам’ятника Івану Боберському.

Пам’ятник хочуть приурочити до 100-річчя Західноукраїнської народної республіки та 145 років з Дня народження Івана Боберського.

Довідка

Іван Боберський (1873-1947) — український педагог, організатор, фундатор, теоретик і практик української національної фізичної культури, організатор сокільсько-січового руху, автор підручників з фізичного виховання молоді. Автор назви всеукраїнської організації “Пласт”. Голова товариства “Сокіл-Батько” (1908—1918), член Бойової управи і четар Українських Січових Стрільців.


А поділитися?Вам має сподобатись...