У повітрі зависли земельні питання, – активістка розповіла про проблеми сіл в ОТГ

logo


Попри певні проблеми, які все ж вдається вирішити через львівських депутатів та районні адміністрації, в селах залишається низка питань, які просто зависли в повітрі.

Найбільше проблем, із якими стикаються мешканці сіл, приєднаних до Львівської ОТГ, полягає в неможливості оформити свої паї.

Про це в ефірі проєкту “Народне толк-шоу” на телеканалі NTA розповіла громадська активістка села Зашків Наталя Максимів.

“Ми потрішки звикаємо до того, що належимо до Львівської громади. Не все вдається вирішити, але є такі моменти, які все ж вдається – через депутатів міської ради та Шевченківську адміністрацію. Якщо в нас є якась проблема, ми туди їдемо чи телефонуємо і все вирішується. Немає такого, коли нам кажуть, що ми не їхні”, – розповіла активістка.

Однак разом із тим, за її словами, існує багато проблем, які просто зависли в повітрі. Зокрема, йдеться про земельні питання.

“Люди не знають, що буде далі. Вони не можуть, наприклад, приватизувати свої будинки, свої паї, які були у них з діда-прадіда. У людей паніка – мовляв, чи зможемо ми отримати те, що належить нам.  З цим на багато  важче, тому що я бачу, що на сесії навіть не розглядається це питання”, – наголосила Максимів.

Також, за її словами, важко й працювати без старост. Адже ці люди якраз би і мали дбати про громаду і допомагали б вирішувати проблемні питання.

“Зараз ми вирішуємо питання через Гарячу лінію Львова, різні скарги, об’єднуємось у різні групи, щоб вирішити якусь проблему”, – підкреслила Наталя Максимів.

Нагадаємо, сьогодні 31 серпня, минає 243 дні , відколи приєднані до Львова територіальні громади залишились без старост.

Всі свіжі новини на нашому
Telegram-каналі Приєднуйся!