У рамках святкування Дня міста Львова, в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відбулася міжконфесійна молитва

logo


міжконфесійна молитва у ЛьвовіУ неділю, 28 квітня, у рамках святкування Дня міста Львова, в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла УГКЦ відбулася міжконфесійна молитва. Молитву очолили представники різних конфесій, молячись за мир, військових та перемогу.

Джерело:zaxid.net

Цьогорічний захід зібрав видатних релігійних лідерів з усієї Львівської області. Серед учасників молитви були Митрополит Львівський ПЦУ Макарій Малетич, Митрополит Львівський і Сокальський ПЦУ Димитрій Рудюк, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ Володимир Груца, настоятель митрополичої базиліки Успіння ПресвятоїБогородиці РКЦ Ян Нікель. Також у молитві взяв участь духовний пастир Катедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці Вірменської Апостольської Церкви Карапет Гарібян, єпископ християн євангельської віри Володимир Якимів та заступник старшого пресвітера у Львівському регіоні євангельських християн баптистів Віктор Гайдучок.

“У цей особливий день, коли ми відзначаємо 768-ту річницю заснування нашого міста, міжконфесійна молитва демонструє нашу спільну відданість миру таєдності,” сказав отець Тарас Михальчук. “Ми стоїмо разом, щоб підтримати тих, хто сьогодні на передовій боронить нашу землю.”

Вам сподобається:

У Львові відбувся Молитовний сніданок за перемогу України на теренах УКУ

Учасники заходу підкреслили важливість духовної єдності та спільної молитвиза місто та його захисників у ці непрості часи, демонструючи силу віри та надії, що об’єднує різні релігійні громади Львова.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Become a patron at Patreon!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні.5168 7574 2431 8238 (Приват)

Photo of Анатолій Якобчук

Засновник та головний редактор “Слово про Слово”, видання з християнським корінням. Служить пастором. Його особисте життявідзначається відданістю родині: він є люблячим чоловіком і батьком трьох дочок, що додає йому натхнення у професійній сфері.

Back to top button