У змаганнях з пішохідного туризму взяли участь 26 юнацьких команд Львівщини

Захід зібрав 26 команд з усієї Львівщини. Юні спортсмени змагалися у старшій та молодшій вікових групах на дистанціях «Смуга перешкод»

ХІІ відкритий Кубок Львівської області з пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед учнівської молоді відбувся 28-31 березня 2024 року.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службуЛьвівської обласної ради.

Захід зібрав 26 команд з усієї Львівщини. Юні спортсмени змагалися у старшій та молодшій вікових групах на дистанціях «Смуга перешкод» (особисто-командні змагання) та «Смуга перешкод» (дистанція двійок-звʼязок).

У загальному заліку старшої вікової групи І місце здобула команда «Карпатські леви» (м. Самбір), ІІ місце – команда «NON STOP» (м. Хирів), ІІІ місце – команда «Славні» (смт Славське).

Серед команд молодшої вікової групи І місце здобула команда«Карпатські левенята» (м. Самбір), ІІ місце – команда «Хирівські легенди» (м. Хирів), ІІІ місце – команда «Удеч-2» (м. Жидачів).

«Змагання такого рівня у наш неспокійний час мають особливу цінність, адже це чудова нагода зустрітися з однодумцями, отримати новий досвід та показати результати своїх тренувань. Хвилювалися, раділи, старалися, підтримували та відмінно долали дистанції – емоцій у всіх було вдосталь!», – зазначили організатори.