Учні ДЮСШ “Соколяни” заняли призові місця на легкоатлетичному турнірі у Львові

27 квітня 2024 року в місті Львові відбувся Відкритий легкоатлетичний турнір ЛСК “Атлет” “Kids athletics”

Учні ДЮСШ “Соколяни” зайняли такі призові місця: Данило Дмуховський у бігу 60 м – І місце, стрибки в довжину – І місце, Максим Марчуку бігу 60 м – ІІ місце, стрибки в довжину – ІІ місце, Вероніка Михалевська стрибки в довжину – ІІ місце.

Тренер – викладач: Кретів О.М.

Читати далі

Wednesday March 20th, 2024

В Червонограді відбувся міжобласний легкоатлетичний турнір

Wednesday March 13th, 2024

Герман Золотарьов з Львівщини завоював дві медалі з легкої атлетики на військових змаганнях у США

Tuesday February 27th, 2024

Збірна команда Львівської області виборола 17 медалей у Кубку України з легкої атлетики у приміщенні

Wednesday February 21st, 2024

Вихованка ДЮСШ “Соколяни” Каріна Оверко – чемпіонка України з легкої атлетики

MondayFebruary 12th, 2024

Легкоатлети Львівщини – віцечемпіони України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл

Thursday February 8th, 2024

Легкоатлети Львівщини у п’ятірці найкращих чемпіонату України

Tuesday February 6th, 2024

Учні ДЮСШ “Соколяни” здобули призові місця на турнірі з легкої атлетики в Нововолинську

Monday February 5th, 2024

Червоноградка Аліна Лістунова –бронзова призерка Чемпіонату України з легкої атлетики

Monday January 22nd, 2024

Червоноградка Аліна Лістунова виборола “срібло” на чемпіонаті України з легкої атлетики