Українські спортсмени вибороли три медалі на Всесвітній зимовій універсіаді

На 28-й Всесвітній зимовій універсіаді-2017 у столиці Казахстану Алмати скарбничка збірної України поповнилась двома медалями у змаганнях зі сноуборду. Ще одна медаль була здобута у змаганнях з біатлону, повідомляє Національний олімпійський комітет на сторінці у Facebook. За темою

Українська біатлоністка перемогла на чемпіонаті Європи у спринтерській гонці

Студентка Львівського державного університету фізичної культури Аннамарі Данча завоювала срібну медаль у змаганнях зі сноуборду – у чвертьфіналі українка випередила росіянку Дарію Грознову, в півфіналі – польку Вероніку Беллу, але у фіналі паралельного гігантського слалому поступилася 0,08 секунд Олександрі Кроль з Польщі.

У цій же дисципліні, але серед чоловіків, “бронзу” виборов харків’янин Олександр Бєлінський, у заїзді за третє місце він також змагався із представником Польщі Міхалом Новачиком (0,28 секунд різниці).

Крім того, у індивідуальній гонці українська третє місце посіла біатлоністка Надія Бєлкіна.

Фоторепортаж: На міжнародному фестивалі снігових скульптур у Швейцарії перемогла українська команда